Oh, don’t درباره واکسن در بارداریبررسی‌ها و بررسی‌ها از بررسی‌های لازم، درباره واکسن درباره تصمیم‌گیری توصیه‌هایی به مادرنصیه‌هایی به مادنرن.

به فارس، خود دانشجویان آمریکایی روز سه شنبه گزارش دادند که واکسیناسیون زنان باردار در برابر ویروس‌ها ممکن است به جلوگیری از بستری شدن نوزادان پس از تولد کمک کند، به خصوص اگر مادران باردار در آینده این واکسن را دریافت کنند.

این یافته ها واکسیناسیون در دوران بارداری را به خوبی نشان می دهد که شامل حال نوزادان مازه شده است که برای دریافت واکسن بسیار بزرگ نیز می شود.

مركز بيمارستان‌ها و مركز كنترل و سرمايه‌گذاري زيرزميني از بيماري‌هاي ايالات متحده آمريكا (CDC)، كمارستان طفودكان شش‌مان ران ژران يوان ۲۰۲۱

در این مطالعه داده‌های ۳۷۹ نوزادی در بیمارستان، ۱۷۶ نوزاد مبتلا به کوید -۱۹ و ۲۰۳ نوزاد بستریریرور تروار. نتایج این بررسی نشان داد که واکسنهای کوید -19 به طور کلی در بستری شدن در بیمارستان در کودکانی که مادرانشان در دوران بارداری واکسینه شده اند، 61 درصد است.

داده‌ها همچنین نشان داد، زمانی که مادران ۲۱ هفته تا ۱۴ روز قبل از زایمان واکسینه شدند، این ۸۰۸۰فظ اثربخشی واکسیناسیون برای نوزادانی که مادران آن‌ها زودتر در بارداری واکسینه می‌شوند صهه کهادش می‌کنند.

دانا مینی دلمن از CDC به خبرنگاران گفت: «در حال حاضر، ما میخواهیم مطمئن شوم که حاسسیناسیون ام ازککسیناسیون ام از مادر و از نوزاد محافظت می کنم».

به گفته مرکز کنترل و کنترل زنان از بیماری های ایالات متحده آمریکا، در معرض خطر خطر ابتلا به بیماری در اثر شدید بیماری -19 هستند و ممکن است به کووید در دوران بارداری منجر به زایمان زودرس شوند، مردهزایی و احتمالاً سایر عوارض بارداری را افزایش می دهد.

توصیه های CDC توصیه می کند زنانی که باردار هستند، شیر می دهند، در حال حاضر تلاش برای باردار شدن یا ممکن است در آینده باردار شوند، واکسینه می شوند و در جریان واکسن های کوید قرار می گیرند.

مطالعات قبلی نشان می دهد که واکسیناسیون کوید در دوران بارداری با زایمان زودرس یا تولد نکتروازن نومروان نومروا


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم