YouTube محتوای حاوی اطلاعات گمراه کننده و نادرست در مورد Corona را مسدود می کند

[ad_1]

یوتیوب می گوید همه ویدیوهای حاوی ادعاهای دروغین در مورد واکسن کووید -19 که توسط مقامات بهداشت محلی یا سازمان بهداشت جهانی به عنوان بخشی از سیاست واکسیناسیون کرونا تأیید شده است را مسدود کرده است.

در این مورد ، برای مثال ، کاربران YouTube نباید ویدیوهایی را به اشتراک بگذارند که ادعا می کنند واکسن عوارض جانبی مزمن ایجاد می کند. با این حال ، هیچ مشکلی در اعلام عوارض جانبی نادر مورد تایید مقامات بهداشتی ندارد. همچنین کاربران از درج اطلاعات منفی در مورد واکسن در فیلم های خود ممنوع هستند ، که نشان می دهد دریافت واکسن خطر ابتلا به ویروس کرونا یا ارسال اطلاعات نادرست در مورد واکسن کرونا را کاهش نمی دهد.

یوتیوب

البته سیاست های YouTube استثنائاتی نیز دارد. به عنوان مثال ، اشاره به سیاست واکسیناسیون ، آزمایش های جدید واکسن و موفقیت ها یا شکست های قبلی واکسن هنوز قابل قبول است. کاربران همچنین می توانند واکسن ها را به صورت علمی مورد بحث قرار دهند و نظرات شخصی خود را به شرط اینکه سابقه ارائه اطلاعات نادرست نداشته باشند و ویدیوی آنها با سایر خط مشی های YouTube مطابقت داشته باشد ، به اشتراک بگذارند.

یوتیوب به واشنگتن پست گفت که کانال های مرتبط با حامیان برجسته کمپین واکسیناسیون خود را نیز حذف خواهد کرد. مت هلپرین ، معاون اعتماد و امنیت جهانی YouTube ، گفت:

توسعه سیاست های قوی زمان بر است. ما می خواستیم سیاستی جامع ، قابل اجرا و سازگار و همچنین به اندازه کافی خواستار ایجاد کنیم.

علاوه بر یوتیوب ، فیس بوک و توییتر نیز در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در بهار 2020 ، اطلاعات جعلی Covid-19 را بر روی پلتفرم های خود مسدود کردند. یوتیوب بیش از 130 هزار ویدئو را که مطابق قوانین واکسن کرونا نبود حذف کرده است و در مجموع بیش از یک میلیون فیلم حاوی اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا حذف شده است.

در همین حال ، فیس بوک برای جلوگیری از گسترش محتوای ضد واکسن حداقل از سال 2019 کار می کند و اخبار جعلی را در فوریه به طور رسمی ممنوع کرد.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel