شناسایی پیام‌های جدید برای سالمندان

[ad_1]

فرارو- در جستجوی تعداد زیادی از افراد سالمندی که در سال 2020 با بیماری کووید -19 درگیر شده است، یک مطالعه تعداد زیادی از افراد سالمند در سال 2020 انجام شده است. بودند، پس از بهبودی به یک بیماری جدید مبتلا شده اند. این تحقیق جدید که در نشریه معتبر است BMJ و در ۹ فوریه ۲۰۲۲ منتشر شد، مراجعه می‌کند که این میزان حدود ۱۱ درصد سالمندانی است که به کوویلان مب.

ارش فرارو، این کشف همچنین نشان می دهد که این سالمندان تنها ماه پس از بهبودی، علائمی از یک بیماری جدید را نشان می دهد که نیاز به مراجعه به پزشک را دارد. این شرایط جدید نیز شامل مواردی از سیستم های اندام و اصلی، از جمله قلب، کلیه ها، ریه ها ومارینضواوار نووان است.

مطالعاتی که به بررسی فراوانی و شدت شرایط جدید (عواقب) پس از وقوع کووید -19 میپردازند، شروع به ظهور کرده است، اما تعداد کمی از آنها در معرض خطر از شرایط جدید ناشی از کووید -19 را در افراد مسن (65 حداقل) قرار می دهند. سال) توصیف کرده اند. برای رفع این مشکل، کاربران آمریکایی از سوابق طرح سلامت برای شناسایی 133,366 فرد 65 ساله یا بیشتر در سال 2020 استفاده کردند که قبل از اول آوریل 2020 به کووید -19 مبتلا شده بودند. این افراد در سه گروه مقایسه (غیر کوید) در سال های ۲۰۲۰، ۲۰۱۹ و گروهی که به مقماری ویروسی نتنفنای مبتلا می شوند.

سپس شرایط شرایط پایدار یا جدید را که 21 روز پس از تشخیص کوید -19 شروع میشد (دوره پس از حد) ثبت و خطرات جدید را در شرایط ایجاد شده توسط کوید -19 چند ماه بر اساس سن، نژاد، جنس و جنس و خطرات جدید ثبت کردند. آیا بیماران را به خاطر به کووید -9 در بیمارستان بستری یا نه، کردند. نتایج نشان می دهد که در بین افرادی که در سال 2020 مبتلا به کوید -19 تشخیص داده شده اند 32 درصد در دوره پس از یک یا چند بیماری جدید یا پایدار به دنبال مراقبت های پزشکی بودند که 11 درصد بیشتر از گروه مقایسه (غیر بیماران) در سال ۲۰۲۰ بود.

شناسایی پیام‌های جدید برای سالمندان

در مقایسه با گروه غیر مبتلا در سال 2020 بیمار در سال 2020 در معرض خطر افزایش خطری (7.55 موارد اضافی در هر نفر 100) ضربه (5.66 اضافی در هر نفر 10) ، فشار خون بالا (4) .43 اضافی) و تشخیص سلامت روان (2.5 اضافی در هر صد نفر) بودند. نکته جالب توجه به یافته‌های مشابه برای مقایسه گروهی که در سال ۲۰۱۹ به دست آمد. با این حال، در مقایسه با گروهی که دستگاه‌های بیماری تحتانی ویروسی هستند، فقط نارسایی، زوال عقل و مصرف به ترتیب 2.39، 0.71 0.18 و در هر 100 نفر مبتلا به کووید -19، میزان خطر را Let me know.

بیمارانی که با کوید -19 در بیمارستان بستری شده بودند، در بیشتر موارد، اما نه همه بیماری ها به طور جدی به خطر ابتلا به بیماری جدید را نشان دادند. خطر ابتلا به بیماری جدید نیز برای مردان، برای آن‌هایی که از نژاد سیاه پوشاد هستند، و بالانا متأسفانه، این یک مطالعه مشاهده می‌شود، بنابراین نمی‌تواند این موضوع را مشخص کند. از سوی دیگر، برخی چیزها از جمله مواردی هستند که برخی از تشخیص ها ممکن است واقعاً نشان دهنده وضعیت طبیعی باشد که توسط کووید -19 ایجاد شده است، را بررسی می کند.

با این حال، این ویروس هشدار می دهد که با بیش از 357 میلیون نفر از افراد مبتلا به ویروس در سراسر جهان، “تعداد با پیامدهای بازما از بازماندگان بیشتر خواهد شد.” آن‌ها می‌نویسند: «این یافته‌ها از پیام‌های مهم پس از ابتلا به ویروس SARS-CoV-2 منایش می‌شوند. درک خطرهای مهم برای پیامدهای بالینی ممکن است تشخیص آن‌ها و مدیریت افراد مبتلا به عواقب پس تاد حامتلا به عواقب پس از تاد حامتر پیام‌های. این نتیجه گیری می تواند: “همچنین، نتایج ما می تواند به سیستم سلامت و سایر ذینفعان کلیدی آن کمک کند تا نتایج سلامتی آینده را پیش بینی کنند و برنامه ریزی برای استفاده از منابع مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشند.”

منبع: scitechdaily

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما