واردات لوازم خانگی کره ای برای مرزنشینان نیز ممنوع شد

[ad_1]

مدیرکل دفتر تنظیم مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از ثبت آماری 16 تعرفه لوازم خانگی تولیدی با برند کره جنوبی برای مشمولان مقررات مبادلات مرزی، مرز غیررسمی موقت خبر داد. بازارها، ملوانان و کفاشیان.

به گزارش ایسنا، سعید عباسپور در نامه‌ای به مرکز توسعه تجارت الکترونیک، نامه‌ای در اوایل آذرماه مبنی بر ممنوعیت ثبت آماری لوازم خانگی و علائم تجاری ساخت کره جنوبی برای مشمولان قانون مبادلات مرزی و مبادلات بازاری صادر کرد. مقررات مرز غیر رسمی موقت و قوانین مربوط به دریانوردان و کشتی هایی با ظرفیت حمل کمتر از 500 تن است که مجوز خروج (PC) هنوز برای آنها صادر نشده است.

متعاقباً، تعرفه‌های لوازم خانگی را برای درج در سامانه جامع تجارت ارسال کرد و درخواست کرد که ثبت آماری لوازم خانگی ساخت کره جنوبی طبق فهرست تعرفه‌های پیوست جدول زمانی در سامانه جامع تجارت امکان‌پذیر نباشد. همکاران و نمایندگان آنها و دریانوردان توسط کاربران مرتبط.

تعرفه های ممنوعه شامل یخچال، فریزر و لوازم جانبی است. ماشین لباسشویی؛ ماشین لباسشویی؛ جارو برقی؛ اتوپرس و برقی؛ توستر؛ خشک کن میوه؛ سرخ کن خانگی و رستورانی; انواع کیک، مایکروفر، مایکروفر خانگی و صنعتی; غذاساز، آسیاب، همزن و همزن خانگی؛ تجهیزات صوتی، تصویری و اجزای آنها؛ ساندویچ ساز ساندویچ خانگی و رستورانی دستگاه دی وی دی; قهوه ساز و قهوه ساز، چای ساز خانگی، رستوران و صنعت; کتری برقی سماور برقی و گازی; کولر گازی است.

بیش از سه سال از ممنوعیت لوازم خانگی می گذرد، اما در ماه های اخیر این ممنوعیت عواقب خود را داشته است. به عنوان مثال اسناد ثبت سفارش لوازم خانگی منتشر شده است. در نهایت اعلام شد که واردات و کشت از مرزها به دلیل مشکلات نگهداری مشمول ممنوعیت و محدودیت نمی شود.

حال به نظر می رسد با فرمان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی به ویژه کره ای و اظهارات تولیدکنندگان مبنی بر سوء استفاده از واردات لوازم خانگی به روش عبور از مرز، قوانین جدید اجرایی شده است.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما