درگیری مسلحانه با پلیس این بار در تهرانرئیس پلیس جمهوری تهران بزرگ از دستگیری سارقانی که اقدام به تیراندازی به سمت یکی از ماموران پلیران ونروح ماموران پلینرو نورح نروحب می کند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ جل موقوفه ای درباره دستگیری این افراد گفت: مدتی قبل خبری مبنی بر حضور سارقان در محدوده فوری میرداماد به مرکز پلیس پلیس 110 اطلاع داد که در پی آن ماموران به ماموران اعزام شدند. اما با حضور ماموران در محل این افراد پا به فرار گذاشتند که در همین راستا تعقیب و گریز میان پلیس شاسار.

وی با بیان اینکه سارقان به وسیله یک دستگاه سواری پژو 207 از محل متواری شدند، گفت: در جریان تعقیب و گریز این سارقان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که در اقدام متقابل نیز ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر کردند. به سمت لاستیک خودرو کرده و این خودرو را می‌کنند. در تعقیب و گریز صورت گرفته هر 4 لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله ماموران قرار گرفته و ماموران موفق شدند 3 نفر از اعضای گروه از جمله یک زن و کودک را دستگیر کنند.

مرکز پلیس نظامی بزرگ ادامه داد: با عبور از خودرو تهران، یکی از اعضای این گروه اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد که در این حادثه یکی از ماموران از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شد.

موقوف‌های با بیان اینکه در نهایت سه نفر از اعضای باند از جمله یک زن و کودک از سوی ماموران دستگیر و به مقر فرماندهی منتقل شدند، گفت 2 تن دیگر از اعضای این گروه نیز پا به فرار گذاشتن هویت افراد شناسایی قرار گرفته و به‌همراهی. زودی دستگیر می شوند.

وی با اشاره به بازجویی از دستگیران دستگیر شده اظهار کرد: برابر بچه‌ها، این افراد در پوشش زن وشوهر و شناسایی محل و دستگیری آن‌ها از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند.

موقوفه ای با بیان اینکه آنها از پلاک جعلی برای خودروی خود استفاده کرده بودند، گفت: در جریان تحقیقات انجام شده است سارقان انجام شده است.

مرکز پلیس منطقه تهران بزرگ اضافه کرد: دستگیران دستگیر شده برای ادامه روند به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند و برای دستگیری دو فراری از این باند نیز ادامه دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم