(فیلم) خلاصه بازی پرسپولیس 3-1 پیکان; غرش خط حمله یحییدر چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پیکان و پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف هم رفتند که شاگردان گل محمدی با نتیجه 3 بر یک میزبان را شکست دادند. مهدی عبدی در دقیقه 17، عیسی آل کثیر در دقیقه 64 و علی شجاعی در دقیقه 4 + 90 برای پرسپولیس گلزنی کردند. علیرز کوشکا نیز در دقیقه 82 از روی نقطه پنالتی برای پیکان گلزنی کرد. پرسپولیس با این برد 19 امتیازی شد و توانست با یک امتیاز به بالای جدول صعود کند اما به دلیل اختلاف کمتر با بقیه مسابقات در رده پنجم قرار گرفت.

نیمه اول

در دقیقه 14 حامد لک با خطای انحرافی توپ را به مهاجم پیکان داد اما حریف فرصت را از دست داد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه 17 خطای گل پیکان با شوت مهدی ترابی همراه شد، توپ به محوطه جریمه مهدی عبدی برخورد کرد و این مهاجم نیز دروازه پیکان را باز کرد.

در ادامه در دقیقه 41 پیکان در موقعیت خطرناکی از نادر محمدی قرار گرفت که حامد لک او را به خوبی مهار کرد.

نیمه دوم

در دقیقه 50 مهدی ترابی توانست اختلاف را به دو برساند اما پورحمیدی این بار تسلیم نشد و در تمام طول مسابقه پیکان را حفظ کرد. در ادامه مصدومیت مهدی ترابی برای پرسپولیس در خط حمله دردسرساز شد و گل محمدی برای جبران این مشکل عیسی آل کثیر را به زمین آورد.

در دقیقه 60 علیرز کوشکی از مرکز محوطه جریمه به سمت دروازه حامد لک شلیک کرد که ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه لک به بیرون رفت.

آل کثیر 10 دقیقه پس از ورود به زمین و در دقیقه 64 با پاس امید عالیشاه موفق شد دروازه پیکان را باز کند و تعویض طلایی گل محمدی در این دیدار شود.

در دقیقه 80 حامد لک پیمان رنجبری را از دروازه خارج کرد و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت و داور یک ضربه پنالتی اعلام کرد. در نهایت در دقیقه 82 علیرضا کوشکی با یک پرتاب چیپ توپ را وارد دروازه پرسپولیس کرد و اختلاف به یک گل رسید.

در دقیقه 4+90 ارسال رضا اسدی به علی شجاعی با ضربه او همراه بود که پرسپولیس موفق شد گل سوم را به ثمر برساند و این دیدار می توانست با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان گل محمدی به پایان برسد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (کارت زرد)، میلاد سرلک، محمد شریفی (رضا اسدی 88)، مهدی ترابی (عیسی آل کثیر 54)، وحید امیری، امید عالیشاه (کارت زرد). ) ) (علی شجاعی 88)، مهدی عبدی (فرشاد فرجی 88).

ترکیب فلش: حسن پورحمیدی، امیرحسین رنگرز جدی، امیرحسین غلامی، سامان فلاح، نادر محمدی (پیمان رنجبری 73)، اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی، علیرضا کوشکی، محمدجواد آزاده (کارت زرد)، ایمان اکبرحمد هادو دارمین (8).

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel