پاسخ سؤالات دریافت شده

نحوه مصرف قرص فلوکستین برای درمان زود انزالی – فروشگاه. توجه شود که از مصرف خودسرانه کلردیازپوکساید بدون نسخه پزشک جدا خودداری کنید. سلکوکسیب میتواند احتمال وقوع سکته قلبی یا مغزی را افزایش دهد؛ بویژه در کسانی که در طولانی مدت یا با مقداری زیاد مصرف می کنند و یا اگر دچار بیماری قلبی هستید. داروهایی که ممکن است موجب خونریزی یا کبودی شوند مثل کلوپیدوگرل ممکن است تداخل دارویی ایجاد کنند. زمانی که فرد تحتنظر پزشک این دارو را مصرف میکند قطعا این عارضه جانبی تحت کنترل است و پزشک با درنظر گرفتن این موارد اقدام به تجویز میکند اما کسی که برای لاغری از داروهای ضدافسردگی استفاده میکند دیگر خودش مسئول عوارض بعدی خواهد بود. به همین دلیل معمولا پزشکان در صورت تجویز این داروها از داروهای ضدافسردگی با دوز بسیار کم استفاده میکنند. بزرگسالان صورت گرفته و پژوهشهای کنترل شده اندکی در مورد درمان دارویی در کودکان و نوجوانان انجام شده است.

قرص فلوکستین 20

دوز جایگزین: در صورت ابتلا به وسواس فکری، شما ممکن است یک بار در هفته کاندید مصرف این دارو شوید. شاید وقتی شرکت الی لیلی برای اولین بار در سال ۱۹۸۶این دارو را می ساخت تصور نمی کرد که پس از مدت زمانی مصرف این دارو تا این حد رایج شود؛ به طوری که در سال ۲۰۰۷ در ایالات متحده آمریکا دربیش از ۲۲ میلیون نسخه پروزاک تجویز شده باشد. قبل از استفاده از این دارو، تاریخچه پزشکی خود را به پزشک یا داروساز بگویید، بهویژه در مورد بیماریهایی نظیر سابقه شخصی یا خانوادگی اختلال دوقطبی/افسردگی مانیک، سابقه شخصی یا خانوادگی در مورد خودکشی، مشکلات کبدی، دیابت، کمبود سدیم در خون (مانند وقتی که ممکن است در زمان مصرف “قرصهای آب” – دیورتیکها-ادرارآورها رخ دهد)، از دست دادن شدید آب بدن (کمآبی)، تشنج، زخم معده و روده، سابقه شخصی یا خانوادگی گلوکوم یا آبسیاه (از نوع زاویه بسته). اگر مبتلا به دیابت هستید، ممکن است فلوکستین بر قند خون شما تأثیر بگذارد.

قبل از شروع مصرف فلوکستین و هر بار تجویز دوباره آن، راهنمای دارویی که توسط داروساز شما تهیه شده است را مطالعه کنید. که در ادامه سعی می کنم با مهمترین داروهایی هر دسته ، موارد استفاده و عوارض جانبی آن توضیح داهم. هر دو دارو مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونینSSRIs هستند. علائمی نظیر تغییر خلق و خو، حملات عصبی، بی خوابی، عصبانیت، ناارامی، بیش فعالی(روحی و فیزیکی)، تفکر خودکشی و خود آزاری .از دیگر عوارض جانبی ناشی از مصرف دارو عبارتند از : تشنج، لرزه، سختی عضله و به طور کلی تشنج عضلانی، علائم پوستی مثل خارش، قرمزی و فلسی شدن ، از دست دادن تعادل و هماهنگی، تعریق، تپش قلب و گیجی. اگر در گذشته تشنج داشته اید، قبل از مصرف این دارو با پزشک خود صحبت کنید. هر دارویی برای جذب بهتر زمان مخصوصی برای مصرف دارد و همچنین نباید داروها را همزمان مصرف کرد شاید این کار تاثیرات منفی داشته باشد. مصرف فلوکستین و هر داروی دیگری بدون اجازهی پزشک قطعا توصیه نمیشود.

نباید بیشتر از آن مصرف کرده و نباید دفعات مصرف آن را افزایش داد. در صورت مصرف داروهای دیگری که باعث افزایش سروتونین میشوند، این خطر افزایش مییابد، بنابراین تمام داروهای مصرفی را به پزشک یا داروساز خود بگویید. به یاد داشته باشید که پزشک شما تشخیص داده است که سود شما از این دارو بیشتر از خطر عوارض جانبی آن است. در صورت فراموش کردن یک نوبت دارو به محض یاد آوردن آن را مصرف کنید و از 2برابر کردن دوز دارو خودداری نمایید. کسانی که به طور منظم به افسردگی مبتلا میشوند باید تا چند سال دارو مصرف کنند. از آنجا که مشکلات روحی و روانی درماننشده (مانند افسردگی، اضطراب) میتواند یک مشکل جدی باشد، بدون دستور پزشک مصرف این دارو را متوقف نکنید. فلوکستین بر روی مواد شیمیایی مغز تاثیر میگذارد که ممکن است در افراد مبتلا به افسردگی، اضطراب،، یا نشانههای وسواسی جبری وجود داشته باشد.bulimia نوعی اختلال تغذیه، اختلال وسواس فکری، اختلال اضطراب و اختلال از fluoxetine برای درمان اختلال افسردگی اصلی استفاده میشود.

ساعات مصرف قرص فلوکستین

در صورت بروز سردرد ، بی اشتهایی ، تهوع ، اضطراب و بی خوابی حتما به پزشک اطلاع دهید. در صورت شک به بارداری یا تصمیم گرفتن برای بارداری به پزشک خود اطلاع دهید. از به اشتراک گذاشتن داروی خود با دیگران خودداری کنید. اگر فردی فلوکستین را بیشازحد تجویز شده مصرف کرد و علائم جدی از قبیل غش کردن یا مشکل در تنفس دارد، با اورژانس تماس بگیرید. علائم مصرف بیشازحد ممکن است شامل موارد ضربان قلب سریع/نامنظم، سرگیجه شدید، غش باشد. در صورت بروز برخی از علائم زیر، فوراً کمک پزشکی دریافت کنید: ضربان قلب سریع، توهم، عدم تعادل، سرگیجه شدید، تهوع/استفراغ/اسهال شدید، دلپیچه، تب غیرقابل توضیح، اضطراب/بیقراری غیرعادی. در صورت بروز علائم سندروم سره تونین، سریعا به اورژانس مراجعه کنید، مانند: آشفتگی، توهم، تب، تعریق، لرز، ضربان قلب تند، سفتی عضلات، از بین رفتن تعادل، تهوع، استفراغ یا اسهال. اگرچه همهی عوارض همزمان رخ نمیدهند، در صورت بروز هر یک باید به پزشک اطلاع داده شود.

بیمار باید هر موردی را که در آن متوجه نشود، از پزشک خود سؤال کند. تشنج یا سابقهی آن – با احتیاط باید مصرف کرد؛ چرا که شرایط را بدتر میکند. اگر فراموش کردید که دارو را مصرف کنید، بهمحض یادآوری آن را مصرف کنید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیرفعال باشد که میتواند باعث بروز واکنشهای آلرژیک یا سایر مشکلات شود. فرم مایع پروزاک هم حاوی مقداری الکل است که در بیماران کبدی، دیابتی و وابستگان به الکل با احتیاط تجویز میشود. فرم مایع فلوکستین حاوی الکل است. اگر از فرم مایع این دارو استفاده میکنید، دوز را با دقت و با استفاده از قاشق مخصوص اندازهگیری موجود در بستهبندی محصول اندازهگیری کنید. فلوکستین در فرم کپسول 10 و کپسول 20 میلی گرم در دسترس می باشد.فلوکستین در اشکال کپسول فلوکستین 10 میلی گرم و کپسول فلوکستین 20 میلی گرم میباشد. مصرف این دارو در افراد دیابتی ممکن است باعث اشکال در کنترل قند خون شود و در مراحل اولیه معمولا کاهش قند خون روی می دهد و به دنبال قطع این دارو افزایش قند خون. افراد مسن همچنین احتمالاً با مصرف این دارو دچار کمبود سدیم در خون میشوند، به خصوص اگر همزمان با این دارو از “قرص آب” (دیورتیکها-ادرارآورها) استفاده کنند.

برخی از مردم هنوز از پوست درخت بید به عنوان یک درمان طبیعی برای سردرد و دردهای جزئی استفاده می کنند. در صورت استفاده علائم خونریزی را کنترل کنید. در صورت مشاهده هر یک از این علائم در نوزاد خود، سریعاً به پزشک اطلاع دهید. اطلاعات دارویی ذکر شده در سایت صرفا جهت آگاهی شما تهیه شده است، قبل از مصرف هر نوع دارو با پزشک خود مشورت کنید و از هرگونه خوددرمانی پرهیز کنید. میتوانید در مورد تجویز این دارو با پزشک محترم معالج مشورت نمایید. برای کاهش خطر بروز عوارض جانبی، ممکن است پزشک شما را راهنمایی کند که این دارو را با دوز کم شروع کرده و بهتدریج دوز خود را افزایش دهید. تا زمانی که نمی توانید به صورت ایمن کاری انجام دهید از رانندگی، کار با ماشینآلات و هر کاری که نیاز به هوشیاری دارد خودداری کنید. مطرف این دارو برای کودکان بالای 6 سال به مقدار 5 میلی گرم 2 تا 4 بار در روز که ممکن است در صورت نیاز به 10 میلی گرم 2 تا 4 بار در روز افزایش یابد .

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel