کدام یخچال و فریزر پرفروش ترین در بازار لوازم خانگی هستند؟ا– یخچال فریزرهای پرفروش بازار از بالا به پایین با قیمتی کمتر از 10 میلیون تومان هستند و در حال حاضر تولیدات داخلی با استقبال بیشتری روبرو شده است. فروشندگان لوازم خانگی می گویند که یخچال های رده بالا نسبت به مدل های ساید بای ساید محبوبیت بیشتری دارند و مدل های دوقلو به آخرین انتخاب تبدیل شده اند.

به گزارش فرارو، یخچال و فریزرهای زیر 10 میلیون حجم با اشتیاق بیشتری پذیرفته شدند، در حالی که مدل های زیادی با قیمت بالاتر در بازار وجود دارد. محصولات ایرانی نیز روز به روز در بین برندهای فعلی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

پرفروش ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار کدامند؟

پرفروش ترین یخچال و فریزرهای موجود در بازار از بالا به پایین هستند. فروشندگان لوازم خانگی مدعی هستند که از بین این یخچال ها، مدل BRB240 شرکت بست به ارزش 7 میلیون و 700 هزار. فروش محصول از بالا به پایین

مدل Electrohouse RF13 با قیمت 4 میلیون و 900 هزار تومان نیز ارزان ترین گزینه و گران ترین یخچال فریزر سامسونگ RL750 حدود 44 میلیون تومان قیمت دارد.

به گفته فعالان بازار، مدل های ساید بای ساید پس از یخچال های بالا به پایین طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. مدل AWD / ASD از Exvision حدود 18 میلیون حجم ارزش گذاری شده است و پرفروش ترین جریان ساید بای ساید در بازار و در عین حال ارزان ترین محصول در این رده است.

همچنین یخچال و فریزر دوقلو به آخرین انتخاب ایرانی ها در بازار تبدیل شده است. گران ترین فریزر دوبل موجود در بازار، مدل WestPoint WVMC-2619.ERK-WNMC-3619ERWDK و قیمتی در حدود 40 میلیون تومان دارد.

برای خرید ارزان ترین یخچال فریزر دوبل بازار مدل LRDST170WD-FRZNF170 باید 14 میلیون تومان کنار بگذارید. در حالی که پرفروش ترین یخچال دو فریزر مدل الکترواستاتیک ESR24-ESF24 است که 22 میلیون تومان قیمت دارد.

پرفروش ترین یخچال فریزر

علامت گذاری

مدل

قیمت پوند

بسته شد

BRB240

7.7 میلیون تومان

فیلور

RPD-COL-013

5.5 میلیون تومان

امرسون

TFH14T

6.5 میلیون تومان

پرفروش ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار کدام برند هستند؟

امرسون سهم بیشتری از فروش فریزر در بین برندهای لوازم خانگی دارد. فروشندگان لوازم خانگی در حال معرفی پرفروش ترین یخچال فریزر این برند یعنی TFH14T 6.5 میلیون تومانی هستند.

رتبه های بعدی مدل BFN20D-M / TP با قیمت 9.8 میلیون تومان و مدل TF11T220 با قیمت 5.7 میلیون تومان است. اگر حرف فعالان بازار را ملاک قرار دهیم باید دوو را دومین برند پرطرفدار در فروش یخچال فریزر دانست.

پرفروش ترین محصول این برند مدل 11.5 میلیون تومانی با ظرفیت 1077 گیگاوات است. الکترواستایل نیز به یکی از محبوب ترین برندهای بازار تبدیل شده است و محبوب ترین محصول این برند مدل ES14 با قیمت 6.2 میلیون تام است. به گفته فروشندگان لوازم خانگی، رده بعدی شامل برندهای ایکس ویژن، دوو و اسنوا است و برندهای Fast، Fluor، General، Electrohouse، TSC و Estekolles کمترین سهم را در این بازار دارند.

پرفروش ترین یخچال / فریزر امرسون

علامت گذاری

مدل

تایپ کنید

قیمت پوند

امرسون

TFH14T

بالاپاین

6.5 میلیون تومان

امرسون

BFN20D-M / TP

بالاپاین

9.8 میلیون تومان

امرسون

TF11T220

بالاپاین

5.7 میلیون تومان

قیمت پرفروش ترین یخچال فریزر در بازار چند است؟

یخچال فریزر زیر 10 میلیون تومان پرطرفدارترین مدل های بازار هستند. به گفته فعالان بازار، BRB240 در حال حاضر محبوب ترین یخچال فریزر با این بودجه است. پس از یخچال فریزرهای زیر 10 میلیون تومان، فروش بیشتری برای مدل های با قیمت 10 تا 20 میلیون تومان به ثبت رسید.

در حال حاضر یخچال ساید بای ساید ایکس ویژن با قیمت 18 میلیون تومان مشتریان بیشتری نسبت به سایر محصولات در این بازه قیمتی دارد. در بین یخچال های گرانتر از 20 میلیون تومان، مدل ساید بای ساید دوو 35 میلیون تومانی D2S-3133MW مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد.

پرفروش ترین یخچال فریزر زیر 10 میلیون تومان

علامت گذاری

مدل

تایپ کنید

قیمت پوند

بسته شد

BRB240

بالاپاین

7.7 میلیون تومان

امرسون

TFH14T

بالاپاین

6.5 میلیون تومان

امرسون

BFN20D-M / TP

بالاپاین

9.8 میلیون تومان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم